Daily Archives: 6 listopada 2015

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

Dla upamiętnienia 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległego bytu państwowego 6 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel, przygotowany przez uczniów klasy 5b. Wydarzenia historyczne dotyczące dziejów naszej Ojczyzny, o których przypominali uczniowie prowadzący apel, wzbogacone były utworami lirycznymi i muzycznymi.

Apel z okazji Święta Niepodległości był dzisiaj dla nas ważną lekcją historii, patriotyzmu i postawy obywatelskiej.

Mali badacze – wrzesień październik

Wycieczka w ramach projektu: Bliskie spotkania ze sztuką

„LISTOPADOWA WYCIECZKA”

Początek listopada to czas zadumy i modlitwy nad tymi, co odeszli. Dlatego też 6 listopada br. proponujemy wyprawę na Poznańskie Powązki, czyli Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan. To szczególne miejsce zachowanych XIX- wiecznych pomników i krypt, stanowiących nekropolitalne zabytki, miejsce pochówku obywateli zasłużonych dla lokalnej społeczności.

Śniadanie daje moc 1d