Daily Archives: 11 maja 2016

,,Cała Polska czyta dzieciom”

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

Drodzy Rodzice!

W trosce o harmonijny rozwój naszych pociech  zadbajmy wspólnie o to, by książka na stałe była obecna w naszych domach. Jako nauczyciele podejmujemy wiele starań, żeby dzieci odnalazły radość w czytaniu. Zanim jednak książka stanie się przyjacielem młodego człowieka, nieodzowna jest współpraca wszystkich dorosłych. Serdecznie polecamy Państwu lekturę listu pani Ireny Koźmińskiej  z  Fundacji ABCXXI – Cala Polska czyta dzieciom. Mamy nadzieję, że zbliżające się wakacje przyniosą Państwu  i Państwa dzieciom wiele niezapomnianych przygód z książką.

Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół nr 6