Daily Archives: 30 września 2016

Dzień Chłopaka w 1a

To dopiero początek roku szkolnego, a już takie atrakcje, upominki i mnóstwo radości. Dziewczynki z klasy I a bardzo postarały się, by ich koledzy wynieśli wiele pozytywnych wrażeń oraz miłych upominków w tym swoim wielkim dniu. Brawo dziewczyny, spisałyście się na medal !!! Chłopakom życzymy jak najwięcej tak miłych dni w szkole.

Dzień Chłopaka

Znalezione obrazy dla zapytania dzien chłopaka zyczeniaO okazji Dnia Chłopca klasy pierwsze wybrały się na plac zabaw Activ, by na  wesoło spędzić tak miłe święto.

Noc Naukowców (30.09.2016r.)

Znalezione obrazy dla zapytania noc naukowców 2015

Już kolejny raz odbyła się w Polsce Noc Naukowców, w ramach Europejskiej Nocy naukowców. Jest to wydarzenie w czasie którego, uczelnie wyższe, instytuty naukowe – otwierają swoje drzwi na szerszą publiczność. Taka Noc organizowana jest od 2005 roku w ostatni piątek września z w krajach Unii Europejskiej. W tym roku Noc Naukowców odbyła się 30 września jednocześnie w ponad 800 miejscach w 320 europejskich miastach w 32 krajach! Nasi uczniowie również tam byli:)