Daily Archives: 19 listopada 2016

Uwaga!

XXXIV  Ogólnopolski Konkurs Poetycki Młodzieży Szkolnej „ O laur Wierzbaka”

Ośrodek Kultury „Wierzbak” w Poznaniu zorganizował dla uczniów szkół podstawowych konkurs poetycki. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczestników.

Podobny obrazXVII Konkurs dla uczniów szkół podstawowych „Złota Żabka”z języka polskiego

16 listopada 2016 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny konkursu „Złota Żabka” z j. polskiego. W konkursie wzięło udział 7 uczniów z naszej szkoły. Marysia Sroka z kl. VI c zakwalifikowała się do etapu rejonowego, który odbędzie się 4 marca w Swarzędzu. Gratulujemy!

XVII Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas VI poznańskich szkół podstawowych

22 października 2016 r. w ZS nr 2 w Poznaniu odbył się XVII Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas VI poznańskich szkół podstawowych pod hasłem „Piszemy bez błędów”. Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice: Małgosia Ciesielska z kl. VI d, Ola Czarniecka z kl. VI b oraz Marysia Sroka z kl. VI c. Do finałowych rozgrywek przeszła Marysia Sroka. Gratulujemy !

Andrzejki w 3b