Daily Archives: 10 listopada 2017

Piłka Ręczna dziewcząt klas 4-6

Dnia 8 listopada w Szkole Podstawowej nr 78 dziewczęta klas 4-6 wzięły udział w pierwszym etapie drużynowym z piłki ręcznej. Spotkały się z trzema innymi szkołami.

W pierwszym meczu z drużyną SP 4 dziewczyny prowadziły po pierwszej połowie 3:1, jednak mecz w drugiej połowie potoczył się dość niespodziewanie, ponieważ w ostatnich sekundach Hanna Cierniak rzutem z 9 m pokonała bramkarkę rywali ustanawiając rezultat 5:5.

Drugie spotkanie z SP 5 to bardzo wyrównana pierwsza połowa,  po której wynik na tablicy wskazywał 4:6 dla rywali, w drugiej połowie niestety rywalki po szybkich kontrach doprowadziły do wyniku końcowego 6:13.

Ostatni mecz z SP 78 to mecz przewagi fizycznej gospodarzy zawodów, i niestety sromotna porażka 22:0.

SP61 – SP 5            5:5

SP 61 – SP 4        6:13

SP 61 – SP 78      0:22

pIŁKA rĘCZNA DZIEWCZĄT

Skład zespołu: Aleksandra Chudziak, Emilia Nagłowska, Marta Hałas, Hanna Cierniak, Zofia Lewandowska, Irma Filipiak, Marika Plackowiak, Laura Waczyńska, Zuzanna Szyszka, Paulina Kędzia, Kamila Stolarska, Aleksandra Kusz, Pola Kaszyńska, Emilia Orzechowska.