Daily Archives: 4 grudnia 2017

Kiermasz Świąteczny

Dzień 2 grudnia 2017 r. okazał się wyjątkowym i magicznym, bowiem po raz pierwszy w dziejach szczepankowskiej szkoły zorganizowano kiermasz świąteczny.  Pomysł zrodził się podczas spotkania Rady Rodziców i ruszyła lawina pomysłów.

Koordynatorkami tego wspaniałego przedsięwzięcia były panie Maria Osińska z ramienia Rady Rodziców i pani wicedyrektor Lidia Kopczuk. Zarówno rodzice jak i nauczyciele, a także pracownicy administracji i obsługi stanęli na wysokości zadania.

Podczas kiermaszu mieliśmy wiele atrakcji:

• spotkanie z Mikołajem i wspólne kolędowanie,
  • poczta św. Mikołaja,
  • przepiękne wyroby rękodzielnicze, które znalazły się na „straganach” wraz z przepysznymi pierniczkami i konfiturami „własnej produkcji”,
  • kawiarenka, w której można było spróbować smakowitych ciast i wypieków,
  • zawody i rozgrywki sportowe odbywające się w nowej sali gimnastycznej.

Ze wszystkich tych „wspaniałości” mogli korzystać uczestnicy kiermaszu, którzy przybyli nań bardzo licznie, podziwiając jednocześnie nowe, szkolne wnętrza.

Jesteśmy pewni, że „kiermasze świąteczne” staną się kolejną dobrą tradycją w dziejach naszej szkoły.

Dziękujemy serdecznie

wszystkim sponsorom i ludziom dobrej woli,

dzięki którym kiermasz nabrał „świątecznego blasku”