Daily Archives: 1 czerwca 2018

Zielona szkoła kl. 3a, 3b

W dniach 21 – 22 maja 2018 r. uczniowie dwóch klas trzecich wybrali się do malowniczo położonego ośrodka Jansonowo. Pogoda majowa nie zawiodła i w otoczeniu przyrody dzieci spędziły niezwykłe dwa dni. Był to czas wypoczynku, zabawy i edukacji. Podczas zajęć „Komandosi” w Parku Linowym na uczniów czekała moc atrakcji. Uczniowie brali również udział w „Miniolimpiadzie”, „Podchodach leśnych”  i zajęciach „Sprawne ręce”, gdzie poznali tajniki techniki plastycznej decoupage. Każda godzina wspólnych zabaw, zajęć sportowych i integracyjnych przynosiła dzieciom niezwykłe przeżycia.  Wszystkie dzieci wróciły do domu z bagażem nowych doświadczeń i wspaniałych wspomnień z tych pięknych dwóch dni.

Spotkanie z pisarką kl.3a

W dniu 23 maja 2018 r. uczniowie klasy III a i III b spotkali się w naszej szkole z pisarką Panią Magda Podbylską. Podczas tego bardzo ciekawego wydarzenia dzieci poznały książki pełne przygód oraz same wcieliły się  w pisarzy, wspólnie tworząc niezwykłą opowieść. Pod koniec spotkania uczniowie mieli również okazje otrzymać autograf pisarki i zakupić książki.