Daily Archives: 16 czerwca 2019

Dzień Hospicjum Palium na Jarmarku Świętojańskim

Upalna sobota nie odstraszyła młodych wolontariuszy z poznańskich szkół, którzy przybyli licznie na Stary Rynek, gdzie odbywał się dzień dla Hospicjum Palium.

Podczas  Jarmarku Świętojańskiego  15 czerwca  2019 r., na ręce pani Andżeliki Barańskiej zostały złożone podziękowania dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły za pomoc i aktywne działanie w ramach Motylego wolontariatu na rzecz Hospicjum Palium w roku szkolnym 2018-2019. Podziękowania wręczyła pani Dorota Kinal Dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego oraz pani Barbara Grochal.

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom oraz dobrym ludziom za każde wsparcie podczas zbiórek i akcji charytatywnych. Życzymy wszystkim cudownych wakacji i niesamowitych przygód! Do zobaczenia we wrześniu!

Koordynatorki Motylego Wolontariatu

Świętujemy Dzień Dziecka w kinie Helios – klasa 2a

Zawody naszych rodziców klasa 3b

Klasę odwiedziła mama naszego kolegi, która opowiadała nam o prawach dziecka, o zagrożeniach płynących z internetu oraz o ich konsekwencjach prawnych. To była bardzo ciekawa i pouczająca lekcja.

Wycieczka klas I do Deli Parku

Międzyklasowy Turniej w Palanta SP61 – Klasa 6B zwycięża

Zwycięzcy Turnieju – klasa 6B

Narzędzia

Dnia 14 czerwca odbył się międzyklasowy turniej w Palanta. W zawodach wzięły udział klasy czwarte, piąte oraz szóste. Drużyny zostały przydzielone do trzech grup po cztery zespoły. Do półfinałów awansowali zwycięzcy grup, klasy 5C, 6B, 6C oraz 5D jako najlepsza drużyna z drugiego miejsca. Wszystkie mecze w fazie grupowej były bardzo zacięte, jednak to półfinały, mecz o 3 miejsce oraz finał dostarczyły najwięcej emocji.

PÓŁFINAŁY

12:00  5C – 6B (11:34)