Daily Archives: 2 października 2019

Przełajowe biegi sztafetowe rok szkolny 2019/2020 klas VII i VIII

Dnia 1 października na Polanie Harcerza w Poznaniu odbyły się Przełajowe Biegi Sztafetowe. Klasy 7 i 8 szkoły podstawowej mogły rywalizować ze swoimi rówieśnikami z innych szkół, w sztafecie męskiej udział wzięło 21 drużyn na dystansie (10x1000m), natomiast w żeńskiej 20 na odcinku (8x800m)

Nasi uczniowie spisali się rewelacyjnie, walczyliby pokonać jak najszybciej każdy metr trasy biegu, i oczywiście zakończyć swój udział w jak najszybszym czasie.

Chłopcy w składzie: P. Wachowiak, M. Janiak, M. Smakulski, K. Andrzejwski, J. Małecki, A. Małecki, F. Małecki, J. Czyżewski, K. Skrzypczak, J. Matuszewski – zajęli 11 miejsce na 21 drużyn z czasem (38.21).

Dziewczynki w składzie: M. Wójkiewicz, A. Chudziak, H. Cierniak, M. Hałas, D. Grześkowiak, M. Skręta, Z. Konieczna, Z. Szyszka, J. Kaszyńska, A. Kusz, H. Koszarek – zajęła 8 miejsce na 20 drużyn z czasem (38.14).

Wielkie Brawa dla naszych dzielnych sztafet!

Sztafeta chłopców
Sztafeta dziewcząt