Daily Archives: 9 października 2019

Rajd szkolny

W piątek 27 września odbył się rajd szkolny, uczestniczyły  w nim klasy VI , VII i VIII. Uczniowie wyruszyli na trasę  rajdu 4 różnymi trasami , aby spotkać się na mecie, tym razem znajdowała się ona na boisku przy ulicy Gospodarskiej. Pogoda jak zwykle dopisała. Na mecie czekał już pan Patryk Pluciński i rodzice z grilem i kiełbaskami. Na boisku wszyscy rozsiedli się na kocach i zajadali przepysznym ciastem .Chętni uczniowie wzięli udział w konkursach sportowych, po których  wszyscy zadowoleni wyruszyli w drogę powrotna do szkoły .

W. Walkowiak

Rowerem do szkoły

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie „Rowerem do szkoły ”.W ramach projektu odbyły się zajęcia praktyczne  trwające 90 minut , najpierw na boisku szkolnym uczniowie przećwiczyli wstępne hamowanie, skręcanie, jazdę prosto, sygnalizowanie zamiaru skrętu i jazdę z jedną ręką na kierownicy. Wykonali ćwiczenia przygotowujące do manewru skrętu w lewo – obracanie się, sygnalizowanie, zjazd do osi jezdni. Następnie przećwiczone umiejętności sprawdzili w ruch po drogach naszego osiedla .Wszystko to zaprocentuje większym bezpieczeństwem w drodze do i ze szkoły .

W.Walkowiak

Opieka stomatologiczna

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że podpisanie oświadczeń i zgód na świadczenia stomatologiczne nie wstrzymuje możliwości korzystania z innych gabinetów stomatologicznych – również na NFZ. Szkoła nie dowozi dzieci do gabinetu stomatologicznego.