Daily Archives: 26 października 2019

Wyjście klas IIa, IIb, IIc do kina

Z okazji Dnia Chłopca uczniowie z 2a, 2b, 2c wybrali się do kina na film „O Yeti!”. Opowieść była o niesamowitej i zaskakującej wyprawie do domu oraz o niezwykłej sile przyjaźni.

Klasa IIIa w kręgle gra

Z okazji Dnia chłopca, uczniowie klasy III a wybrali się do Centrum Rozrywki Gravitacja by pograć w kręgle. Zabawa była bardzo udana.

Wycieczka klasy IIIa i IIIc do WPN w Jeziorach

Uczniowie klas trzecich w ramach lekcji w terenie, wybrali się na wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach. Trzecioklasiści obejrzeli prezentację na temat roślin i zwierząt występujących na terenie parku. Następnie zwiedzając muzeum, samodzielnie rozwiązywali karty pracy. Październikowa pogoda sprzyjała wędrówkom, dlatego też uczniowie poszli na spacer by pogłębić swoją wiedzę przyrodniczą.