Daily Archives: 31 października 2019

Awans do drugiego etapu w drużynowym tenisie stołowym chłopców klas IV – VI

Dnia 30 października nasza drużyna udała się do Szkoły Podstawowej nr 20, na rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym.

Chłopcy w składzie: Jakub Małecki, Dominik Szcześniak oraz Hubert Żak zagrali z dwoma szkołami SP 20 i SP 88. Dominik wraz z Jakubem rozgrywali partie singla, natomiast w deblu zagrał Dominik i Hubert.

Wyniki:

SP 61 – SP 88 3:0

SP 61 – SP 20 3:0

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE KLAS IV – VI

POLANA HARCERZA n. JEZIOREM MALTAŃSKIM  01.10 .2019

Reprezentacje dziewczęce i chłopięce Naszej szkoły wystartowały w rywalizacji szkół podstawowych w biegach przełajowych. W deszczowej aurze nasi uczniowie dzielnie walczyli o jak najlepszy wynik czasowy indywidualny i drużynowy. Dystans – 8×800 m. Każda drużyna liczyła ośmiu zawodników (plus jeden rezerwowy). Warunki – trudne. Dużo grząskich i   błotnistych odcinków i wyczerpujących podbiegów w lesie. Plus stres plus  tłok na starcie i na długości całej trasy biegu. Ostatecznie chłopcy wypadli troszkę lepiej  – 15 miejsce na 24 startujące szkoły uczniów z rocznika 2007 i młodsi. No właśnie – nasza kadra była złożona głównie z chłopców z rocznika 2009 a więc to miejsce to sukces. Łączny czas – 27 minut i 59 sekund. Najlepszy czas indywidualny – 03.07 (Hubert Buliński). Brawo.

Reprezentacja dziewczęca dzielnie trzymała się środka stawki i gdyby nie problemy zdrowotne podczas biegu jednej z uczestniczek ukończyłyby bieg dużo wyżej. Czas łączny 33 minuty i 28 sekund. Nalepszy wynik indywidualny 03.12 . Ostatecznie dziewczyny po ciężkiej walce walczyły by nie skończyć biegu  na końcu i ostatecznie zajęły miejsce 20 na 24.

Skład: Hubert Buliński, Jakub Buliński, Alex Laufer, Konrad Kozłowski, Marcel Szulc, Alex Ziółkowski, Oliwier Szulc, Milan Bromberek i Jakub Buchta.

Skład: Maja Adamczyk,Tosia Gajzler, Weronika Wierzyk, Lidia Cegiel, Klaudia Radaj, Nikola Antkowiak, Katarzyna Data,  Marta Kaźmierczak, Kinga Nowak.

Bartosz Zawadzki