Daily Archives: 27 grudnia 2019

Wycieczka do muzeum etnograficznego kl.3a, kl.3c

W przedświątecznym okresie uczniowie kl.3a i 3c wybrali się do muzeum etnograficznego by obejrzeć wystawę „Żłóbek Wielkopolski”- nagrodzone i wyróżnione prace biorące udział w XXI edycji Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2019. Wykonane żłóbki ukazywały tradycje okresu Świąt Bożego Narodzenia, popularyzowały folklor, architekturę i historię naszego regionu -Wielkopolski. Następnie podczas warsztatów uczniowie wykonali tradycyjną ozdobę choinkową ze słomki.

Teatr Cortique – klasa 3a, 3b, 3c

Uczniowie klas trzecich wybrali się do teatru Anny Niedźwiedź na spektakl baletowy dla dzieci z elementami akrobatycznymi i wokalnymi. Przedstawienie „Naturalion” czyli dookoła świata” przeniosło uczniów w niesamowity świat przyrody. Barwne kostiumy, charakteryzacje, zapierające dech akrobacje zachwyciły uczniów.

Warsztaty świąteczne z rodzicami kl.2a