Daily Archives: 30 grudnia 2019

Szkolny Konkurs Recytatorski „ Wywiedzione ze słowa”

Drodzy uczniowie,

w poniedziałek 16 grudnia 2019 r. odbył się coroczny Szkolny  Konkurs Recytatorski  „ Wywiedzione ze słowa”, którego celem było  rozbudzanie zamiłowania do poezji i prozy. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV- VIII, którzy bardzo solidnie przygotowali się do zaprezentowania przygotowanego przez siebie utworu literackiego. Widać było ogromne zaangażowanie. Cieszymy się, że zainteresowanie pięknem i bogactwem języka ojczystego nie słabnie i  jest ciągle w sferze zainteresowań naszej młodzieży. Wszyscy uczestnicy byli bardzo przejęci swoim występem.

Miło nam ogłosić wyniki XII edycji konkursu, które przedstawiają się następująco:

I miejsce- Filip Skrzypczyński z klasy Va

II miejsce- Urszula Wiśniewska z IVa oraz Dominika Grześkowiak z VIIIb

III miejsce- Małgorzata Kryścio z Vc

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i składamy podziękowania za trud włożony w przygotowanie oraz możliwość spędzenia miłych chwil z poezją i prozą. Życząc dalszych sukcesów,  zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach konkursu.

Danuta Staniszewska, Urszula Borucka- jury konkursu