Daily Archives: 24 stycznia 2020

Igrzyska dzieci – koszykówka dziewcząt

I etap rozgrywek koszykówki  dziewcząt w ramach Poznańskich Igrzysk Dzieci  już za nami.

W czwartek  12 grudnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu zostały rozegrane mecze pomiędzy SP 11, SP 79 i SP61. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas VI: Maja Adamczyk, Oliwia Wieczorkowska, Antonina Gajzler, Zofia Lewandowska, Antonina Żyto, Weronika Jagsch, Marta Kaźmierowska, Martyna Nykiel, Julia Pacuła, Kinga Skręta, Lidia Cegiel, MartynaFilipiak.

Wyniki rozgrywek

SP61  – SP79             25:36

SP11  – SP61               74:7

SP79  – SP11               8:75

Pomimo starań nie udało się naszej drużynie objąć prowadzenia. W I grupie pierwszego etapu  rozgrywek drużyna nasza grała z klasami sportowymi . Dziękuję dziewczętom za walkę , trud i sportową postawę. Zagrałyście najlepiej jak potrafiłyście. I TO SIĘ LICZY.

Agnieszka Konieczna

Siatkówka dziewcząt w SP61

Dziewczęta klas III wystartowały w dwóch turniejach piłki siatkowej  pod okiem trenera Ernesta Malanowskiego. W Kostrzynie dziewczęta rozegrały swoje pierwsze mecze w piłce siatkowe singli. Było to dla nich nie lada przeżycie. Pokazały przede wszystkim swój zapał i zaangażowanie do gry w siatkówkę. W turnieju wzięły udział uczennice klas 3c: Anna Konieczna, Kamila Kośmieja i Grażyna Machoj, a także Adrianna Bartkowiak z klasy 4b.  Serdecznie gratulujemy!

W Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej 7.12.2019r. w SMS na os. Tysiąclecia wystartowały dwie uczennice z klasy IIIc Grażyna Machoj i Anna Konieczna. Rozegrały singlowe  mecze systemem „każdy z każdym”. Było radośnie i tak jak przystoi na Mikołaja – z prezentami ☺

Dziękujemy trenerowi za fajną zabawę!!!

Agnieszka Konieczna