Daily Archives: 20 października 2020

Głosuj na projekty Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie !

Zwracam się z gorącą prośbą o wzięcie udziału w głosowaniu na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

W porozumieniu z Radą Rodziców i Radą Osiedla promujemy następujące projekty:
1. Projekt nr IV.1  Bieżnia i plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 61.
2. Projekt nr IV.5 Modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu nr 93.
3. Projekt nr ZB.6  Zielone FYRTLE. Niech połączą nas drzewa z kategorii Zielony Budżet.

WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!

– każdy mieszkaniec Poznania może zagłosować bez względu na wiek ( dzieci w obecności rodziców)
– głosujemy elektronicznie w serwisie PBO21 po wejściu na stronę  https://liblink.pl/rvb5Eujdy0 gdzie wybieramy zakładkę Głosowanie
– termin głosowania 23.10.2020 – 20.11.2020.
– każdy głosujący dysponuje 4 głosami : dwa na projekty regionalne ( IV.1, IV.5) oraz dwa z kategorii  Zielony Budżet ( ZB.6)
– pamiętajcie, że zagłosować można tylko raz !!! Formularz elektroniczny wypełnia się podczas jednej sesji.

Proszę abyście zachęcali Wasze rodziny, znajomych do głosowania. Sukces w naszych rękach a dzielnica Szczepankowo zyska kolejne atrakcje.
JAK NIE MY TO KTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tamara Przybyła-Bartczak
dyrektor