Daily Archives: 8 lutego 2021

XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki „ Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim na opis obrazu. W tym roku uczestnicy mieli za zadanie napisać wiersz, opowiadanie w oparciu o obraz W. Borowskiego „ Nad wodą”.

Zwycięzcy eliminacji szkolnych, którzy będą reprezentować naszą szkołę na etapie ogólnopolskim, to:

1 miejsce: Wojciech Nowaczyk z kl. VIII b

2 miejsce: Marta Pachciarek z kl. VI b

3 miejsce: Gabriela Orczykowska z kl. VIII b  oraz Ewa Bartkowiak z kl. VI b

Wyróżnionym życzymy powodzenia na etapie ogólnopolskim.

XIV Ogólnopolski Konkurs Literacki „ I ty możesz zostać bajkopisarzem”

W naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „ I ty możesz zostać bajkopisarzem”. Uczestnicy mieli za zadanie napisać baśń opartą na twórczości H. Ch. Andersena oraz zawrzeć w niej elementy regionalne.

Zwycięzcy etapu szkolnego to:

1 miejsce: Ewa Bartkowiak kl. VI b

2 miejsce: Maja Malewska kl. IV c

3 miejsce: Oliwia Wieczorkowska kl. VII a

Laureatkom  gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim.

Dyskoteka karnawałowa kl.3a

Zabawa karnawałowa kl.2a, 2b

Bal karnawałowy kl.1a, 1b, 1d

W karnawale czas na bale więc bawimy się wspaniale. W tym roku każda klasa organizowała zabawę tylko we własnym gronie. Było kameralnie, ale bardzo wesoło.