Nauczyciele

 

Nauczanie przedmiotowe:
Aldona Soboń język polski
Wiesława Jechalke język polski
Danuta Staniszewska język polski
Andżelika Barańska język polski
Ilona Grządzielewska matematyka
Karina Wiczyńska matematyka
Karolina Warmbier matematyka
Katarzyna Matuszek matematyka
Kinga Berdysz plastyka, wdżr
Małgorzata Dolczewska fizyka, matematyka
Patryk Pluciński chemia, edb
Ewa Łoszyńska język angielski,
Aleksandra Jakubowicz religia
Janina Sołtysik język angielski,
Anna Tomaszewicz język angielski,
Monika Neumann język angielski,
Agnieszka Wdowicka język niemiecki,
Lidia Kopczuk matematyka
Monika Fabiś przyroda, biologia
Wojciech Walkowiak geografia, technika, szachy
Norbert Gniatkowski historia, geografia
Piotr Jankowski informatyka, technika, fizyka
Katarzyna Matelska muzyka, plastyka
Izabela Adamska historia
Alicja Borowczyk religia
Ewa Kalinowska historia, WOS
Agnieszka Konieczna wychowanie fizyczne
Marcin Bromberek wychowanie fizyczne
Bartosz Zawadzki wychowanie fizyczne
Arleta Wojciechowska religia, etyka
Marcin Sobiech wychowanie fizyczne
Małgorzata Wiczyńska wychowawca świetlicy
Kinga Paradowska wychowawca świetlicy
Anna Plichta wychowawca świetlicy
Agata Stodzież wychowawca świetlicy
Dorota Maćkowiak wychowawca świetlicy
Maria Stawska biblioteka
Marta Kabacińska nauczyciel wspomagający
Joanna Bagińska psycholog
Agnieszka Warczok pedagog
Paulina Łagodzińska pedagog
Andżelika Barańska logopeda
Wychowawcy klas 4-8
Karolina Wambier kl. 4a
Ewa Łoszyńska kl. 4b
Andżelika Barańska kl. 4c
Katarzyna Matelska kl. 5a
Małgorzata Dolczewska kl. 5b
Wiesława Jechalke kl. 5c
Danuta Staniszewska kl. 6a
Marcin Bromberek kl. 6b
Aldona Soboń kl. 7a
Kinga Berdysz kl. 7b
Karina Wiczyńska kl. 7c
Monika Fabiś kl. 7d
Norbert Gniatkowski kl. 7e
Anna Tomaszewicz kl. 8a
Katarzyna Matuszek kl. 8b
Janina Sołtysik kl. 8c
Ewa Kalinowska kl. 8d
     
     
Wychowawcy klas I-III
Justyna Pasternak kl. 1a
Aleksandra Turczyńska kl. 1b
Jolanta Sieradzka kl. 1c
Małgorzata Nowicka-Sitek kl. 2a
Anna Draht kl. 2b
Olga Jurek kl. 2c
Katarzyna Hajduk kl. 2d
Żaneta Piernikowska kl. 3a
Joanna Pawlak kl. 3b
Agnieszka Borowska-Nieszczesna kl. 3c

Skip to content