Daily Archives: 28 października 2015

Wycieczka klasy VI a do Muzeum Narodowego

Dnia 28 października br. roku klasa VI a wraz z wychowawczynią panią Lidią Pilarska i panią Alicją Borowczyk wybrała się do Muzeum Narodowego na lekcję muzealną pt. : ”Opisuję dzieło sztuki”.

Podczas warsztatu uczniowie uczyli się opisywać wybrane obrazy, zostali też zapoznani z fachowym nazewnictwem i od dzisiaj już wiedzą, czym są m.in. linie wertykalne, horyzontalne i diagonalne w dziełach malarskich.

Po zajęciach przyszedł czas na chwilę rozrywki. Klasa udała się do MK Bowling w Galerii MM, by pograć w kręgle. Wszyscy tak wyśmienicie się bawili, że nie zauważyli upływu dwóch godzin.

Wycieczka zakończyła się odwiedzinami w McDonaldzie. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wrócili przed szkołę o godzinie 15.00.

Lidia Pilarska